Nové články na stránkách

O stránkách, dotazy, připomínky, kritika...

Moderátoři: elizabeth, Ježek, Katerina

Uživatelský avatar
Ježek
Král
Příspěvky: 3980
Registrován: 01 lis 2005 19:01
Bydliště: Železné Hory/Praha
Has thanked: 47 times
Been thanked: 16 times

...

Nový příspěvek od Ježek »

Ježek píše:Jelikož to bude referát ze srazu, domluvíme se na srazu ...
Na tohle jsem zapomněl. Ani se nedomluvil tam jaký ...
Referát Violy bel velmi pěkný, nebál bych se ho tam. Problémy jsou dva, ten referát zatím nemám a není zkotrolovaný. Nevim, jak naši zmožení korektoři budou mít neska čas a chu, jak potom (zítra, kdy má Tekla uzávěrku, pozítří). Přinejhoršim se to může zkotrolovat dodatečně (moc chyb tam nebude).

Pokud se tohle nezdaří, dám tam svůj nerozšířený referát, což bude celkem špatné, vzhledem k obratům, které tam jistě budou a chápu je pouze já. I zde by se to mouselo zkontrolovat dodatečně.
Historia to relacja, większością kłamliwa, ze zdarzeń, większością nieistotnych, zdawana nam przez historyków, większością durniów.
Uživatelský avatar
Ježek
Král
Příspěvky: 3980
Registrován: 01 lis 2005 19:01
Bydliště: Železné Hory/Praha
Has thanked: 47 times
Been thanked: 16 times

Nový příspěvek od Ježek »

Historia to relacja, większością kłamliwa, ze zdarzeń, większością nieistotnych, zdawana nam przez historyków, większością durniów.
Uživatelský avatar
Ježek
Král
Příspěvky: 3980
Registrován: 01 lis 2005 19:01
Bydliště: Železné Hory/Praha
Has thanked: 47 times
Been thanked: 16 times

Nový příspěvek od Ježek »

Teď mám článek od pana Galatíka na tenhle týden.

Ještě tu je ten můj referát ze srazu a kdybych si dal tak půlhodiny, hodinu času, tak mám hotov článek o bitvě u Eveshamu (1265) - z internetových zdrojů vytvořený.
Historia to relacja, większością kłamliwa, ze zdarzeń, większością nieistotnych, zdawana nam przez historyków, większością durniów.
Uživatelský avatar
rakpav
Panoš
Příspěvky: 54
Registrován: 14 bře 2008 11:21
Bydliště: Luštìnice, soud. okr. Benátky n.J

nový èlánek - zlatá bula sicilská

Nový příspěvek od rakpav »

Konečně se blížím k finále článku o zlaté bule sicilské (poměrně dost odlišné od té, co již na e .středověku visí). Potřebuji požádat administrátory o spolupráci s kritickou korekcí a případně se zveřejněním. Tedy pokud to bude za něco stát... Předem díky...
Katerina
Královna
Příspěvky: 1773
Registrován: 29 led 2007 16:32
Bydliště: Velvary
Been thanked: 1 time

Jeník III.

Nový příspěvek od Katerina »

Tak mně se zas chýlí ke konci třetí díl Jana L. , takže doufám, že tento týden dokončím, přes víkend "vypulíruji" a na pořátku příštího týdne bych mohla zaslat ke korektuře .

Počítala jsem, že by to měl být předposlední díl, ale ted mi Jeník zase nějak nabobtnal - možná, že nakonec skončím ne na 4, ale na pěti :evil:
Biau seigneur, je vous prie chiérement et par la foi que vous me devés, que vous me menés si avant en bataille que je puisse férir un coup d´espée.
Uživatelský avatar
rakpav
Panoš
Příspěvky: 54
Registrován: 14 bře 2008 11:21
Bydliště: Luštìnice, soud. okr. Benátky n.J

Nový příspěvek od rakpav »

Bohužel se mi stále nikdo neozval, takže nevím, jak a komu to poslat ke zkouknutí a případnému vyvěšení.
Uživatelský avatar
Przemysl de Nyestieyky
Král
Příspěvky: 1089
Registrován: 09 čer 2006 15:05
Bydliště: in Alta civitate
Been thanked: 1 time

kam s tím?

Nový příspěvek od Przemysl de Nyestieyky »

rakpav píše:Bohužel se mi stále nikdo neozval, takže nevím, jak a komu to poslat ke zkouknutí a případnému vyvěšení.
Všechno směřuj na admina Ježka! :) Ten má jediný moc organisovat články na Stránkách.
Jinak v češtině jsou zdatnými kupř. Floriš, Tekla, Jirka kališník a další... 8)
Uživatelský avatar
Viola
Královna
Příspěvky: 2714
Registrován: 02 led 2007 15:55
Has thanked: 8 times
Been thanked: 5 times

Re: kam s tím?

Nový příspěvek od Viola »

Przemysl de Nyestieyky píše:
rakpav píše:Bohužel se mi stále nikdo neozval, takže nevím, jak a komu to poslat ke zkouknutí a případnému vyvěšení.
Všechno směřuj na admina Ježka! :) Ten má jediný moc organisovat články na Stránkách.
Jinak v češtině jsou zdatnými kupř. Floriš, Tekla, Jirka kališník a další... 8)
Už to řešíme :wink: .
Uživatelský avatar
rakpav
Panoš
Příspěvky: 54
Registrován: 14 bře 2008 11:21
Bydliště: Luštìnice, soud. okr. Benátky n.J

Nový příspěvek od rakpav »

Eště to potím. Sebelepší informace jsou vám k ničemu, když jste takový slohový jelito jako já...
Uživatelský avatar
Ježek
Král
Příspěvky: 3980
Registrován: 01 lis 2005 19:01
Bydliště: Železné Hory/Praha
Has thanked: 47 times
Been thanked: 16 times

Nový příspěvek od Ježek »

To nám neska ten článek nevyjde, nebo?
Historia to relacja, większością kłamliwa, ze zdarzeń, większością nieistotnych, zdawana nam przez historyków, większością durniów.
Uživatelský avatar
Ježek
Král
Příspěvky: 3980
Registrován: 01 lis 2005 19:01
Bydliště: Železné Hory/Praha
Has thanked: 47 times
Been thanked: 16 times

vùle

Nový příspěvek od Ježek »

Bylo mnoho vůle k lecčemu co prospěje jen těm, kteří se v tom angažují - k sudeákům, k zasahování do pravopisu, řešení hloupého koncertu i srazu. W ogóle nebyla téměř žádná vůle řešit to nejdůležitější a nejméně vděčné - přidávání nových článků na stránky. Bylo dokonce i dost vůle k tomu, aby po dobrém půlroce byl i týden bez článku.

Takže, až (albo raczej jestli, když vidím tu ochotu) budu po náročném týdnu v neděli 1. června v podvečerních hodinách přidávat článek, nebude na koleni napsaný hodinu předtím.
Historia to relacja, większością kłamliwa, ze zdarzeń, większością nieistotnych, zdawana nam przez historyków, większością durniów.
Uživatelský avatar
Viola
Královna
Příspěvky: 2714
Registrován: 02 led 2007 15:55
Has thanked: 8 times
Been thanked: 5 times

Nový příspěvek od Viola »

Za tohle můžu já, kdybych nebyla nemocná, článek dneska byl - rakpavův o ZBS. Bohužel jsem jej nestihla opravit včas - zřejmě bych měla víc dbát na svou imunitu, aby se to příště nestalo, že? :?
Uživatelský avatar
Ježek
Král
Příspěvky: 3980
Registrován: 01 lis 2005 19:01
Bydliště: Železné Hory/Praha
Has thanked: 47 times
Been thanked: 16 times

Nový příspěvek od Ježek »

Viola píše:zřejmě bych měla víc dbát na svou imunitu, aby se to příště nestalo, že? :?
Ne :!: Předně se to všechno mělo začít řešit někdy před měsícem,v momentu co jsem napsal, že já ten čas ani chu mít nebudu a ne místo toho na sebe koukat a mlčet. A když přišel Pavel s tím, že bude mít článek, tak nekoukat a mlčet nejen na sebe, ale i na něj.
Historia to relacja, większością kłamliwa, ze zdarzeń, większością nieistotnych, zdawana nam przez historyków, większością durniów.
Uživatelský avatar
Zany
Král
Příspěvky: 1167
Registrován: 07 říj 2007 19:37
Bydliště: Praha
Has thanked: 2 times
Been thanked: 1 time

Nový příspěvek od Zany »

Tu dnešní Bitvu u Eveshamu asi nikdo nekontroloval, co? Jen namátkou:
Simonem de Montford
tyto jednotky přežili

plus některé dost krkolomné formulace, z nichž některé ani nechápu, jako např. "jejich polní bitva byla zničena"
Uživatelský avatar
Viola
Královna
Příspěvky: 2714
Registrován: 02 led 2007 15:55
Has thanked: 8 times
Been thanked: 5 times

Nový příspěvek od Viola »

Pokud budu mluvit za sebe, tak já momentálně nemám čas vůbec na nic. Prostě zcela přízemně je pro mě prioritou práce a zdraví a na ostatní mi teď bohužel čas nezbývá :( .
Uživatelský avatar
Ježek
Král
Příspěvky: 3980
Registrován: 01 lis 2005 19:01
Bydliště: Železné Hory/Praha
Has thanked: 47 times
Been thanked: 16 times

Nový příspěvek od Ježek »

Zany píše:Tu dnešní Bitvu u Eveshamu asi nikdo nekontroloval, co?
Jo, na tom místě mohl být pečlivě připravený článek bez chyb (klidně i před kontrolou bez chyb) - třeba od Tebe ...
Viola píše:Pokud budu mluvit za sebe, tak já momentálně nemám čas vůbec na nic. Prostě zcela přízemně je pro mě prioritou práce a zdraví a na ostatní mi teď bohužel čas nezbývá :( .
Takhle se zcela správně omluví, řekněme 5 lidí, kteří opravdu čas neměli. 5 nás ovšem není. Ale jak se vymluví ten zbytek, který na fóru o středověku řešil témata úplně nestředověká, namísto toho, aby zapojili svoji pomocnou ruku k řešení článků na stránkách o středověku?
Historia to relacja, większością kłamliwa, ze zdarzeń, większością nieistotnych, zdawana nam przez historyków, większością durniów.
Uživatelský avatar
Zany
Král
Příspěvky: 1167
Registrován: 07 říj 2007 19:37
Bydliště: Praha
Has thanked: 2 times
Been thanked: 1 time

Nový příspěvek od Zany »

Ježek píše:Jo, na tom místě mohl být pečlivě připravený článek bez chyb (klidně i před kontrolou bez chyb) - třeba od Tebe ...
kromě toho triforia jsem nikdy žádný článek nesliboval, tak není důvod mi to předhazovat.
Uživatelský avatar
Viola
Královna
Příspěvky: 2714
Registrován: 02 led 2007 15:55
Has thanked: 8 times
Been thanked: 5 times

Nový příspěvek od Viola »

Ježek píše:Takhle se zcela správně omluví, řekněme 5 lidí, kteří opravdu čas neměli. 5 nás ovšem není. Ale jak se vymluví ten zbytek, který na fóru o středověku řešil témata úplně nestředověká, namísto toho, aby zapojili svoji pomocnou ruku k řešení článků na stránkách o středověku?
Jenomže Ježku, tohle všechno má dvě zásadní vady:
1. jsme zájmová dobrovolná skupina - nelze zde zavádět nějaké povinné omluvy pro to, že někdo nenapsal článek
2. aspoň pro mě jsou současné problémy do určtié míry odreagováním, resp. možností, jak rychle přihodit svůj názor, aniž musím problém dopodrobna zkoumat. Čas strávený diskusí o Sudetech bych určitě nevěnovala článku - ten by prostě prolétl komínem, a i kdyby, pořád bych z něj neměla ani řádku, protože ten čas by stačil tak akorát na prostudování nějakých materiálů.
floriš
Pán
Příspěvky: 229
Registrován: 25 črc 2007 11:30
Bydliště: Bohemia

Nový příspěvek od floriš »

Viola píše:Za tohle můžu já, kdybych nebyla nemocná, článek dneska byl - rakpavův o ZBS. Bohužel jsem jej nestihla opravit včas - zřejmě bych měla víc dbát na svou imunitu, aby se to příště nestalo, že? :?
Jako vždy: Freude, Freude, Freude - vždycky na tě dojde.
Šťastní ti, kdo mají sklerózu - nemusejí utrácet za alkohol, aby zapomněli
Uživatelský avatar
Jiří Motyčka
Král
Příspěvky: 1125
Registrován: 29 čer 2006 20:29
Bydliště: Budíkov
Been thanked: 3 times

je to vùbec nutný?...

Nový příspěvek od Jiří Motyčka »

Ježek píše:...Ale jak se vymluví ten zbytek, který na fóru o středověku řešil témata úplně nestředověká, namísto toho, aby zapojili svoji pomocnou ruku k řešení článků na stránkách o středověku?...
Jak? No, docela jednoduše. Že nevidím jediný důvod, proč by každej měsíc muselo přibejt na hlavní stranky 10 článků. Když tam bude měsíc nebo dva pauza, zboří se snad svět?... :roll: :o :?
  • Podobná témata
    Odpovědi
    Zobrazení
    Poslední příspěvek

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: ClaudeBot a 0 hostů