Nejhorší zkušenosti na hradech?

Hradiště, hrady, tvrze a jiná sídla nobility. Dnešní propagace a obnova.

Moderátor: Zany

Uživatelský avatar
Ježek
Král
Příspěvky: 3980
Registrován: 01 lis 2005 19:01
Bydliště: Železné Hory/Praha
Has thanked: 47 times
Been thanked: 16 times

Re: Nejhorší zkušenosti na hradech?

Nový příspěvek od Ježek »

České Hrady - co jsem byl kdysi dávno na Kunětické Hoře, tak to bylo mimo hrad, cca půl kilometru. Takže to je spíš akce vedle, která snad i někoho může na hrad nalákat.
Ale nevím, jak jinde.
Historia to relacja, większością kłamliwa, ze zdarzeń, większością nieistotnych, zdawana nam przez historyków, większością durniów.
Uživatelský avatar
Ingolf
Král
Příspěvky: 1351
Registrován: 24 srp 2008 12:16
Been thanked: 13 times

Re: Nejhorší zkušenosti na hradech?

Nový příspěvek od Ingolf »

Pod Valečovem je tak bylo taky pódium, když jsem tam šel, asi bylo trvalý nachystaný pro tenhle festival nebo další akce.. Přímo na hrad by se pódium nevešlo, natož všichni návštěvníci.
Pod Kunětickou Horou na tom pódiu a prostranství dělá mítinky KSČM (to by byla možná úplně nejhorší zkušenost na hradech, tohleto cestou potkat :D )

Ti lidi se zmrzlinama mi nevadí, říkám si, že než aby seděli doma u televize, tak jdou někam na hrad, že to je lepší varianta.. na všem se snažme vidět to dobrý :) A jestli jsi byl na Slovensku, tam chodí na hrady oblečený jako na pěší zónu :) ve střevících a elegantních šatech.. A potkat tam někoho v turistickým, tak je to s velkou pravděpodobností Čech.. :)

***

Na té Kunětické Hoře, přímo u hradu, dělá letní scénu Východočeské divadlo v Pardubicích. Tam jsme byli na Snu noci svatojánské a bylo to možná nejlepší divadlo, co jsem kdy viděl.. Mladý herci, co si to užívali a dělali si z toho srandu, přitom výborně zvládnutý i zahraný..
Ještě víc to vyniklo s představením téhle hry na Shakespearovských slavnostech na pražském Hradě. Tam to bylo zkrácený o dialogy i o vedlejší dějový linky, takže v celém ději byly trhliny.. Místo toho se tam věnoval čas tomu, jak se Puk pitvoří a pět minut se marně snaží zapálit zápalku.. Místo erotických náznaků tvrdší sexuální narážky i chování, chvílema až násilný.. Pro vyvolání nucených úsměvů asi dobrý, ale ne pro mě..

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 hostů