Fórum zájemců o historii

Blaze tomu, kdo rád vzpomíná svých otců a vesel baví posluchače o jejich činech.
Právě je 25 srp 2019 05:31

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina

Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 82 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: Historie na VŠ
PříspěvekNapsal: 26 úno 2014 11:55 
Zdravím,
přemýšlím o navazujícím magisterském studiu historie v Brně nebo v Praze. Letos budu končit bakaláře oboru Archivnictví - historie v Hradci Králové. Chtěla jsme se zeptat, jestli tu není nějaký student nebo absolvent, který by mi mohl podat informace. V Praze přemýšlím o oboru Historie - české dějiny v evropském kontextu, Brno zatím nevím. Předem děkuji za každou reakci. :)

Předmět příspěvku: Re: Historie na VŠ
PříspěvekNapsal: 02 bře 2019 09:43 
Zdravím,
uvažuji o dálkovém studiu historie na Univerzitě Jana Evangelisty Purkyně v Ústí nad Labem. Máte prosím někdo zkušenosti s studiem na této škole? Popřípadě na co se připravit u přijímacího pohovoru? Tuším, že zjišťují motivaci ke studiu oboru, ale také mě zajímají jaké jiné otázky mohou položit. Původně jsem měl v plánu zkusit Karlovku, ale bohužel neumožňuje kombinované studium. Děkuji moc za případné odpovědi. F. :)

Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 82 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina